0 (216) 455 4078

0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : 101U03

Ameda Finesse Çiftli Elektrikli/Pilli Pompa


0,10

DÜNYANIN EN SESSİZ VE VİBRASYONSUZ ÇALIŞAN POMPALARINDA EN ÖN SIRADA OLAN: AMEDA FİNESSE!!

1942’de İsveç’ li bir mühendis tarafından kurulmuş, dünya çapında bilinen AMEDA’ nın “FİNESSE” ÇİFTLİ ELEKTRİKLİ SÜT POMPASI.

Diğer Ameda Süt Pompası ürünleri gibi özel denetimlere sahip, havayı kilitleyen koruma özelliği kanıtlanmış, çiftli süt sağımını tercih eden anneler için mükemmel bir üründür.

Ameda Çiftli Elektrikli Süt Pompası, toplanan sütle bebeği beslemek amacıyla emziren bir anneden anne sütü sağılmasını kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Dünya çapında bilinen Ameda’nın annelere tavsiyesidir…

Finesse, Tıbbi Cihaz yönetmeliğine göre üretilmiş, onaylanmış belgelendirme kuruluşu tarafından denetlenen bir üründür.

Ameda’nın sunduğu her ürün emzirmeye verdiğimiz önemi yansıtmaktadır. Ameda emzirmenin anne ve bebekler için öneminin bilinciyle annelere daha kolay, daha rahat ve daha etkili bir sağım deneyimi yaşatmak için ürünlerini sürekli geliştirmekte ve annelerin mutluluğunu herşeyden önde tutmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Basınç ve ritm ayar düğmeleriyle bebek emişini efektif olarak taklit eder.
  • Her iki memenin aynı anda sağılabilmesine imkan verir.
  • Setin diyafram parçası ile tamamen güvenli bir kullanım sağlanır.
  • Çift pompa seti ile yapılan sağımda hipofize gidecek olan ikiz bebek komutu ile daha çok prolaktin üretebilecek anne, sütünün bu pompa ile daha çok artmasını sağlayacaktır.
  • Pompa setinin motor kısmından bağımsız tasarımı ile hafif ve rahat kullanılabilir, etkin sağım özelliği vardır.
  • Basınç ve ritim ayarı düğmelerini kendi süt akışı ve verimliliğine, kendi isteğine göre ayarlayabilecek olan anne, böylece fizyolojik olarak bebek emişini pompaya taklit ettirmiş olur “Custom Control” özelliği ile ayarlanabilir, bebeğe eşdeğer, fizyolojik güçlü bir emiş gücü sağlar.
  • Sessiz ve vibrasyonsuz çalışma özelliği vardır.
  • İstendiğinde Ameda manuel pompa kiti- Turkuaz Ellik ile el pompası olarak kullanım kolaylığı mevcuttur – Manuel Pompa olarak kullanım.
  • Motor aksamı ile setinin birbirinden bağımsız ilk tasarlanan pompa olması nedeni ile elde ağrı yaratmaksızın kolay kullanım özelliği bulunmaktadır.
  • Çoklu kullanımda;  kadının yoğunlukta çalıştığı pek çok kurumda, işyerinde pompa setinin içerdiği diyaframı sayesinde hijyen, etkin bir kullanım.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.