0 (216) 455 4078

0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : 17232I

Ameda Meme Ucu Koruyucu


0,10

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çatlamış ya da yara olmuş göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak için sütyenin içinden kullanılan kalkanın öncelikli amacı; doğumun sonrasında, annenin emzirme döneminde iki emzirme arasında kullanımı ile meme ucunun çatlak ve yaradan korunmasını sağlamaktır.

Meme ucunun içinde kaldığı yuvarlağının çapı sadece meme ucu çapına göre olmayıp tüm aerolayı kapsayacak kadar büyüktür. Böylece, sadece meme ucunda olmayıp tüm kahverengi kısımda çatlak/ yaraları olan anneler için ideal ve eşsiz bir kullanım imkanı sunar.

Aynı zamanda sızan sütleri emdiği için meme ucu kuru kalmaktadır. Piyasada mevcut olan diğer muadilleri, sızan sütleri iç haznesinde biriktirdiği için annenin meme ucu sütle temas etmekte ve dolayısıyla da meme ucunun kuru kalmaması da memede iyileşmeyi engellemesinin yanı sıra meme iltihabına sebep oluşturabilmektedir.

Ürünün özellikleri; Emici tamponlar içten yerleştirildiğinde sızan sütleri emer. Emici tamponların yedekleri temin edilebilir. Delikleri sayesinde acıyan göğüs uçları hava almaya devam eder. Steril edilebilir.

 

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.