0 (216) 455 4078

0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : MLF02

AMEDA – MİLK’N MOM 22,5 MM / 28,5 MM FLANGE- BULK


0,10

Elinde hali hazırda 28,5 mm göğüs kenarlığı bulunan ve meme ucu 22,5 mm olan annelerin, kendi meme ucu ölçülerine göre sağım yapabilmeleri için edinmeleri gereken bir üründür.

Ürün, 28,5 mm AMEDA veya Milk’nMom göğüs kenarlığının içine insert olarak takılacak şekilde kullanılır. 

Flanşlar grubundan (göğüs kenarlığı grubundan)  annelerin tercih ettiği ürünler arasında ilk sıralarda olan bu ürün,  meme ucuna uygun olarak kullanıldığında anne pompa ile yapılan sağımda daha fazla çekim gücü hissedecek, böylece etkili bir sağımı yapmış olacaktır.

22,5 mm flanş, özellikle Türk annelerinda daha sıklıkla rastlanabilen ufak veya içe dönük meme uçları içindir. Meme ucu küçük veya içe dönük olan anneler bu ufak boyutlardaki alternatif meme ucu flanşlarını kullanarak memnuniyetlerini arttırmaktadırlar. Flanş paketinizin içinden çıkacak olan Ölçü Cetveli ile ölçeceğiniz meme uçlarınıza ( lütfen 2 memenizde ayrı ayrı ölçü alınız) uygun en doğru flanşın seçilmesi pompa ile yapacağınız sağımda başarıyı artıracaktır.

Bu ürünü kullanabilmek için öncelikle 28,5 mm M-L meme ucu flanşı gerekmektedir. 22,5 mm flanşı temin edecek olan anne, ancak bu ürünü 28,5 mm flanşın içine ekleyerek kullanabilecektir.

BPA içermez.

Sterilizatörde veya kaynayan suda Steril edilebilir. Kaynayan iyi suyun içinde 15 dakika kaynatılması ev ortamında sterilizasyonda yeterli olacaktır.

Bu flanş, karton ambalaj formunda paketlenmemiş, poşet içinde satışa sunulmuştur. Bulk üründür.

Paket İçi: 1 Adet

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri/ setleri ve tüm parçaları, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.